KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475252

nr 1347 5252

Evert Duhan

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, Studie. Signerad. Olja på duk, 27x33 cm

Evert Harald Duhán (Eriksson), svensk målare född i Järna, Sörmland 1906.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 september 2020
kl 19:25:48

Evert Duhan

Läs mer om Evert Duhan